Články a rubriky

(zajímavé či potřebné odkazy, kliknutím lze otevřít či uložit)

Adoptivní rodičovství na dálku (podpora studia) - Indický student:

kliknutím lze zvětšit
Jméno: Sahayasureshraj. Je tamilské národnosti.
Studuje: St.J oseph´s Higher Secondary School. Je velmi dobrým studentem. Chce být lékařem. Jeho rodiče jsou chudí rybáři. Školné za něj platíme tři roky. Na vánoce mu pravidelně posíláme malý dáreček. Školné na rok 2008 činilo 5000 Kč, další léta 6000 Kč.
Adopce na dálku: zprostředkovatel - Arciudiecézní charita Praha. Korespondence je v angličtině. Děkujeme všem odborářům za podporu dítěte, věříme, že můžeme jeho život změnit k lepšímu.
2010/2011 - vánoční a novoroční korespodence s adoptivním synem
Za ZO VOS, Jana Šrejberová


REGEN klub nabízí zdraví prospěšné aktivity v rámci zaměstnaneckých výhod:


Přijďte si zacvičit !
Regen klub vznikl v roce 1992. Začínal ve Dvořákově ulici v Ústí nad Labem. Postupně vystřídal různá místa a dnes nás najdete v areálu SŠEaS, Výstupní 2 na Doběticích. Regen klub nabízí cvičení pro všechny věkové a výkonnostní skupiny.
Pro nejmenší máme cvičení rodičů s dětmi. Pro nastávající maminky připravujeme hodinu gravid jogy. Formování problémových partií můžete vyřešit na hodinách bodyformu, pilates a cvičení na velkých míčích. Nechybí ani hodiny klasického nebo intervalového aerobiku. Náročnější a fyzicky zdatnější si mohou vyzkoušet power step, bodystyling či akční slimbox. Pro dámy, které dají přednost ladnosti máme hodinu orientálních tanců. Na jaře a na podzim pořádáme víkendové pobyty ve Sloupu, kde mimo cvičení vám jsou k dispozici masáže,sauna, kosmetika, pedikůra, manikůra a nechybí ani vykládání z karet.
Další informace včetně aktuálního rozvrhu najdete na www.regen.cz.
Ing.Alena Jankovičová, Regen klub

Články:

  • - Zápis z jednání stravovací komise - výběr stravovací firmy pro r. 2007-2009